Vinotéka Praha 2 Karlovo náměstí 17

 

 

Vinotéka Karlovo náměstí Vám poskytne bohatý výběr kvalitních vín od malých vinařů, na jejichž produkci se specializujeme.

 

Výhodou je možnost pořídit víno za sklepní ceny, což jsou stejné ceny, jako byste víno koupili na Moravě přímo od vinaře.

 

Moravské víno

PRODEJNÍ DOBA:

  - pondělí - pátek      15.00 - 22.00 hod.      

  - sobota                    zavřeno

  - neděle                    zavřeno

 

 

 

Víno můžete ochutnat v našem Vinném klubu Karlák s kapacitou 40 míst nebo na našich pravidelných degustacích.

Pro termíny degustací      <<<  klikněte  ZDE   >>>

 

 

Kontakt: 

víno moravské víno vinotéka e-shop

Vinotéka Karlovo náměstí

Karlovo náměstí 17, Praha 2

e-mail: vinnyklubkarlak@seznam.cz

tel.:  +420 603 303 905

.

 

.

 

Dodání vína domů i do firmy

 

Jsme kvalitní prodejci vína a rádi vám pomůžeme s výběrem vín pro různé příležitosti, k dobrým jídlům anebo k příjemnému posezení s přáteli. Naším prvořadým cílem je, aby byl zákazník s nákupem spokojen a rád se na náš e-shop vracel ať pro svoji oblíbenou značku vína nebo aby zatoužil ochutnat vína nová.


Rádi Vám poradíme s výběrem vína po telefonu. Stačí v době od 10.00 do 18.00 hod. zavolat na tel. 603 303 905. Odborný asistent Vám poradí, jako byste byli v prodejně.


Nabídka vinotéky zahrnuje soukromé privátní degustace nebo firemní degustace, na kterých lze ochutnat řadu vzorků vína a udělat si tak celkový obrázek o charakteru nabízených vín.


V naší vinotéce nabízíme bohatý sortiment kvalitních moravských i zahraničních vín, která zaujmou širokou škálou chutí a budou vždy přinášet nezapomenutelné chuťové zážitky. U nás najdete nejen známá vinařství, ale své místo mají i malí vinaři, jejichž vína mají nezaměnitelný rukopis, který každému vínu dává punc jedinečnosti.


U nás si vybere každý milovník krásného vína!


To je jeden z důvodů, díky kterému se zákazníci do naší vinotéky i na náš e-shop rádi vrací.