Panel uživatele

Platební a dodací podmínky

 

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH. Zboží lze zaplatit hotově. Úhradu lze realizovat též převodem z účtu. V takovém případě bude zboží rezervováno do připsání částky na účet prodejce u Fio banky č. 2201368281  /  2010.

V případě zaslání zboží na dobírku lze provést úhradu pouze hotově.
Zboží lze také zaslat zákazníkovi po předchozí platbě převodem z účtu. V tomto případě je zboží expedováno až po připsání částky na účet prodejce.

 

Zboží je zasíláno přepravní společností, výše přepravného se řídí ceníkem přepravní společnosti. Částka přepravného je připočtena k ceně objednávky. Uvedená částka za přepravné je vč. dobírkovného a DPH 21%.

Cena za přepravu je pro množství do 9 lahví vína. Pokud je objednávka vyšší, připočítává se cena přepravy za každých i načatých 9 ks navíc, abychom splnili podmínky přepravce (rozměry zásilky a hmotnost).

Částka za přepravné platí pro zaslání v ČR. Cena přepravy do zahraničí je určena aktuálním ceníkem přepravní společnosti.

 

Zboží, které je na skladě, je expedováno nejpozději 4 pracovní dny po přijetí objednávky s výjimkou expedice po platbě převodem z účtu, viz. odstavec výše.


Stav objednávky je možno ověřit telefonicky s uvedením jména a příjmení, včetně čísla objednávky (viz. kontakty).

Při převzetí zásilky doporučujeme provést kontrolu neporušenosti obalu zásilky, popř. kontrolu úplnosti podle prodejního dokladu. Podpisem při převzetí příjemce (zákazník) potvrzuje, že zásilka, kterou přijal, je v pořádku.
V případě prokazatelného porušení obalu zásilky a škod vzniklých přepravou má kupující právo zásilku nepřevzít. Pozdější reklamace týkající se poškození obalu nebo škod vzniklých přepravou nebude akceptována.

V případě, že objednané zboží nebude aktuálně na skladě nebo v požadovaném množství, bude k částečně realizované zásilce připočteno přepravné, k zásilce dodatečné (doposlání chybějícího zboží) již přepravné k zásilce nebude připočteno.
Dodací lhůta zboží, které není na skladě, je závislá na termínu dodání od dodavatele a bude o tuto dobu prodloužena. O stavu zjištění dodací doby bude zákazník neprodleně informován.

Pokud dojde k situaci, kdy zboží, které nebylo na skladě dodavatel výrazně zdraží a nebude možno dodržet cenu, bude o této skutečnosti zákazník informován. Zákazník má možnost objednávku zrušit, pokud nesouhlasí s navýšením ceny z výše uvedených důvodů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info