Platební a dodací podmínky

 

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH. Zboží lze zaplatit hotově. Úhradu lze realizovat též převodem z účtu. V takovém případě bude zboží rezervováno do připsání částky na účet prodejce u Fio banky č. 2201368281  /  2010.

V případě zaslání zboží na dobírku lze provést úhradu pouze hotově.
Zboží lze také zaslat zákazníkovi po předchozí platbě převodem z účtu. V tomto případě je zboží expedováno až po připsání částky na účet prodejce.

 

Zboží je zasíláno přepravní společností, výše přepravného se řídí ceníkem přepravní společnosti. Částka přepravného je připočtena k ceně objednávky. Uvedená částka za přepravné je vč. dobírkovného a DPH 21%.

Cena za přepravu je pro množství do 9 lahví vína. Pokud je objednávka vyšší, připočítává se cena přepravy za každých i načatých 9 ks navíc, abychom splnili podmínky přepravce (rozměry zásilky a hmotnost).

Částka za přepravné platí pro zaslání v ČR. Cena přepravy do zahraničí je určena aktuálním ceníkem přepravní společnosti.

 

Zboží, které je na skladě, je expedováno nejpozději 4 pracovní dny po přijetí objednávky s výjimkou expedice po platbě převodem z účtu, viz. odstavec výše.


Stav objednávky je možno ověřit telefonicky s uvedením jména a příjmení, včetně čísla objednávky (viz. kontakty).

Zásilka obsahuje objednané zboží a doklad o nákupu. V případě zásilky určené pro právnickou osobu nebo OSVČ bude přiložen plný daňový doklad v souladu se zákonem o účetnictví.

Při převzetí zásilky doporučujeme provést kontrolu neporušenosti obalu zásilky, popř. kontrolu úplnosti podle prodejního dokladu. Podpisem při převzetí příjemce (zákazník) potvrzuje, že zásilka, kterou přijal, je v pořádku.
V případě prokazatelného porušení obalu zásilky a škod vzniklých přepravou má kupující právo zásilku nepřevzít. Pozdější reklamace týkající se poškození obalu nebo škod vzniklých přepravou nebude akceptována.

V případě, že objednané zboží nebude aktuálně na skladě nebo v požadovaném množství, bude k částečně realizované zásilce připočteno přepravné, k zásilce dodatečné (doposlání chybějícího zboží) již přepravné k zásilce nebude připočteno.
Dodací lhůta zboží, které není na skladě, je závislá na termínu dodání od dodavatele a bude o tuto dobu prodloužena. O stavu zjištění dodací doby bude zákazník neprodleně informován.

Pokud dojde k situaci, kdy zboží, které nebylo na skladě dodavatel výrazně zdraží a nebude možno dodržet cenu, bude o této skutečnosti zákazník informován. Zákazník má možnost objednávku zrušit, pokud nesouhlasí s navýšením ceny z výše uvedených důvodů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info